> ATS Inspect > Product Description

0000-00-00

Modul pro sběr dat

Zbavte se papírových kontrolních seznamů.

Modul pro sběr dat obsahuje elektronický formulář kontrolního seznamu, který sleduje, zda byly provedeny všechny požadované operace vizuální kontroly. Tímto způsobem se lze zcela zbavit papírových formulářů a komplikací se zpracováním takto získaných a ukládaných dat pro další analýzu a vyhodnocení.

Inspect je postaven na sběru dat v reálném čase. Rychlé, jednoduché a spolehlivé zadávání dat zvyšuje produktivitu operátorů a pracovníků kontroly a zaměstnanci takovýto systém přijímají mnohem otevřeněji. Inspect umožňuje provádět vše okamžitě. Pro jeho obsluhu lze využít jak klávesnici či myš, tak i dotykovou obrazovku. Systém lze využít pro sběr dat ve vizuální či jiné zvolené formě.

Pro zpřesnění lokalizace defektů můžete v Modulu pro sběr dat uložit digitální fotografie, nebo importovat CAD výkresy. Pro prohlížení velkých obrázků jsou k dispozici funkce zvětšení (zoom) a posuvu (scroll).

Díky funkci Multiple Defect Entry může operátor rychle označit stejný druh poškození na více místech vadného výrobku. Tato funkce kombinuje kontroly prostřednictvím obrazovky a tzv. concern windows. Funkce Multiple Defect Entry zvyšuje rychlost identifikace vícečetných poškození, snižuje celkový čas kontroly a vadné výrobky je možné rychleji odeslat na opravárenská pracoviště.


Product DescriptionSarıgözoğlu place order for ATS Inspect - Quality Inspection Software in Turkey

A new order has been placed by Sarıgözoğlu for our Quality Inspection Software, ATS Inspect.